Prodej zahrady s chatou - zahrádkářská oblast Přeštice, Ev.č.: 00248

Popis

Pozemek o celkové výměře 201 m² v klidné zahrádkářské oblasti v Přešticích, přibližně 75 metrů od řeky Úhlava. Jedná se o místo ideální pro rekreaci, zahradničení nebo odpočinek v přírodě.

Na pozemku se nachází starší dřevěná chatka. Chata není napojena na elektřinu ani vodu; na pozemku je však vlastní studna.

K pozemku je přístup po pěších uličkách zhruba 100 metrů od místa k parkování. Lokalita se nachází v blízkosti řeky Úhlava a známého areálu Loděnice Přeštice, kde se konají kulturní akce, nachází se zde přírodní koupání a občerstvení.

Tento pozemek představuje zajímavou příležitost pro klidné rekreační využití nebo jako místo pro budoucí zahradní úpravy či stavbu menší rekreační chaty dle vlastních představ.

V případě zájmu o doplňující informace či domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte makléře

Miroslav Šlajch

+420 608 400 400

[email protected]

525 000 Kč
KategorieChata
LokalitaPřeštice
OkresPlzeň-jih
Velikost1 pokoj
Užitná plocha6 m²
Plocha pozemku201 m²
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
VodaStudna
Typ studnyKopaná studna